Auktion på Stene

Laddar Karta...

Date/Time
Date(s) - 05/08/2018
12:00 - 05:00

Location
Stene Gård

Category(ies) Inga Kategorier

Foton finns här
Söndagen den 5 augusti kl 12:00, visning från 11:00, Stenegård, Järvsö. Då vi säljer bla: 2 bokskåp, slagbord, spelbord, byråer, matsalsmöbel barock, miniatyr jämtskåp 1800-tal, kryddskåp, pinnsoffor, spegelbyrå, golvlampor, fina bordslampor, mattor, silverbestick, nobelbestick, bägare, kristallglasserviser, skålar, vaser, fina textilier, kopparsaker, kittlar, fiskkittel, brasskärm, glasbrickor, konst, strandberg, Mårten Andersson, oljor, smycken, förgyllda pendyler, speglar, vapen, bajonetter, faskinkniv, värjor, strykspis, glas och porslin, handdukar, servetter, samt mycket annat. Välkomna!

Järvsö auktionsbyrå
Sven-Åke 0651-40100
Kjell 070-5758164

Publicerat i . Bokmärk permalänken. RSS-feed för det här inlägget. Både kommentarer och trackbacks är för närvarande avstängda.

Kommentarer är avstängda.

Swedish Greys - ett WordPress-tema från Nordic Themepark.